صفحه اصلی نوبت دهی اینترنتی خدمات دانستنی ها جشنواره ها ارتباط با ما
■ پرداخت

روش های پرداخت

1. پرداخت اینترنتی

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی سایت قالیشویی بانو

تمام مشتریان قالیشویی بانو می توانند قبل از حمل از مبلغ فاکتور خود مطلع گشته و در صورت تمایل از طریق درگاه اینترنتی بانکهای ملت و ... در سایت قالیشویی بانو هزینه فاکتور خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند.پرداخت موفق به منزله ثبت قطعی پرداخت شما بوده و نیازی به تماس مجدد و یا ارسال اطلاعات نمی باشد.

قابل ذکر است زمان تحویل فرشها ، تسلیم نسخه اصلی رسید به مسئول پذیرش الزامی است.

زمــان اجــرا : بــزودی

 

شیوه پرداخت اینترنتی

این شیوه از پرداخت ، بـا استفاده از تمامی کارتهای عضو  شبکه شتاب امکان پذیر می باشد. بانک های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات و صنعت و معدن و بانک سینا و ... از جمله بانکهای هستند که با ارائه کارتهای عضو شتاب ، امکان پرداخت اینترنتی را برای شما فراهم می نمایند.

برای انجام پرداخت اینترنتی از طریق درگاه بانکی، پس از ورود به صفحه پرداخت اینترنتی به ثبت اطلاعات مربوط به کارت بانکی خود به شرح ذیل نیاز دارید.

1. شماره 16 رقمی

     • این عدد به صورت تفکیک شده به روی کارت بانکی شما با حروف درشت درج شده است.

2. رمز دوم

     • رمز دوم خود را پس از اخذ کارت بانکی و با مراجعه به دستگاههای خود پرداز صادر کننده کارت بانکی خود، دریافت خواهید نمود. بدین ترتیب که کارت خود را در دستگاه خود پرداز (ATM )  وارد نموده و به بخش تغییر رمز بانکی رفته با انتخاب یک گزینه  5 تا 12 کاراکتری، رمز دوم خود را شخصاً انتخاب نمایید.

3. کد اعتبار سنجی دوم یا  CCV2

     • این رمز به صورت عددی سه یا چهار رقمی برروی کارت بانکی شما درج گردیده است.

4. تاریخ اتقضای کارت

    • تاریخ انقضای کارت به عنوان آخرین اطلاعات خواسته شده در درگاه پرداخت  اینترنتی ، بر روی کارت بانکی شما درج گردیده است که می بایست آن را نیز در بخش مربوط وارد نمائید.

 

پرداخت در محل

 

قالیشویی بانو به منظور اطمینان خاطر و رضایتمندی آن دسته از مشتریانی که کما فی السابق تمایل به پرداخت در محل تحویل دارند، این امکان را فراهم نموده تا مشتریان محترم به یکی از دو روش زیر جهت پرداخت اقدام نمایند .

1. پرداخت با کارت بانکی

ویزیتورهای قالیشویی بانو مجهز به دستگاههای کارت خوان سیار  (POS) می باشند،بدیهی است با استفاده از کارتهای عضو شتاب به راحتی می توانید عملیات پرداخت را انجام و نسبت به پرداخت و تسویه فاکتور خود اقدام نمائيد

 

2. پرداخت نقدی

جهت سهولت در پرداخت ، پیشنهاد می شود پرداخت و تسویه فاکتور خود را با یکی از گزینه های ذکر شده انجام دهید.  با این حال به منظور احترام به خواست آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی دارند، می توانید همزمان با دریافت فرشها در محل ، نسبت به پرداخت نقدی و تسویه فاکتور خود اقدام نمائید.

 

پرداخت کارت به کارت

مشتریانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق (Gat Way) قالیشویی بانو و یا پرداخت در محل را ندارند می توانند قبل از تحویل فرشهای خود مبلغ فاکتور خود را به شماره کارتهای قید شده ، کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت کارت به کارت می توانید از تمام دستگاههای  عابر بانک (ATM)  در سطح شهر استفاده نمائید. پرداخت موفق به منزله ثبت قطعی پرداخت شما بوده و نیازی به تماس مجدد و ارسال اطلاعات نمی باشد.

 

 

 

 

Menu